Wanneer de heren van bands als Lubbert Das, Witches Brew en Rattenburcht met een nieuw project op de proppen komen, dan spitst onderstaande de oren. Als dan nog eens blijkt dat de band in kwestie geïnspireerd is op de first wave death/black metal megalomanie van bands als Beherit, VON en Blasphemy, dan kan het vorte en verdorven feest niet meer op.

De twee etterende en afstotelijke tracks op deze tape lopen over van de mid-tempo dreunende noise, bijgestaan door onverbeterlijk venijnige synths en met effecten doorspekte vocals, bijtend en knarsend de gebalde vuist vormend naar alle conformisme en trendy al dan niet ai-gegenereerde rotzooi die heden ten dage de kop op duikt in onze teerbeminde ondergrond. Blodzallog weet met deze “Worm of mystic plasm” de aandacht vanaf de eerste noten op te eisen, en de demo van deze eigenwijze heren uit het idyllische Nijmegen vraagt dan ook vrijwel meteen om een volgende luisterbeurt.

Live zullen de heren vandaag hun debuut maken op de Summer of Demonic Possession show in Antwerp Music City, georganiseerd door onze collega’s en goede vrienden in Only Death Is Real – waar ze op de line up prijken met de Slovaakse kwelgeesten van Otras en de snelheidsduivels van Morghuul, uit Praag. De tape is vanaf vandaag beschikbaar op Bandcamp, en zal meteen ook op de gig beschikbaar zijn. Beluister het corrosieve misbaksel hieronder voor het eerst en ga vanavond in grote getalen deze vleesgeworden geseling live meemaken!
 
Blodzallog – Worm of mystic Plasm (Independent, 2025)
1. Somnolence is the seal
2. Through Clotted Offerings